helen.tim.ua helen.tim.ua На головну сторінку Контакти
Сайт на русском языке Сайт українською

e-mail: helen@tim.ua

ICQ: 372951295


Наше опитування:
Чи подобається Вам наш сайт?

Дуже подобається!
Хороший сайт.
Непогано.
Не подобається.
Жах якийсь, а не сайт!

 Результати

Вход в систему:


Новини
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

 13.11.2009

З 03 по 10 листопада відпочивала в Єгипті

Детальну розповідь про мій відпочинок можна прочитати тут Моя подорож до Єгипту та Йорданії

 02.03.2009

‘KOBZAR plays "WWWевчен.come.today". Післямова.

Продовжуючи традицію театральних вечорів, започатковану режисером Нового театру Аrtемієм, напередодні 195 –ої річниці з Дня народження Шевченка прилучани отримали ще один сюрприз - спільний проект Народної студії Вінора (м. Харків) та Нового театру (м. Прилуки), виставу "KOBZAR plays WWWевчен.come.today"


За словами Артемія Аніщенка, ідея спільної вистави виникла вже давно, ще коли «ми з Андрієм (актором Нового театру – прим. авт.) навчаючись у Харкові грали у Вінорі. Ми хотіли поставити «Народного Малахія» Миколи Куліша. П‘єсу розділили на певні шматки, частина яких репетирувалась у Харкові, іншу частину взяли до репетицій у «Первоцвіті». Але не склалося. Через кілька років Народний студентський театр «Первоцвіт» зіграв у виставі Вінори за творами Шевченка Харкові уривок з вистави “Великий льох» за однойменною містерією»

І ось нарешті мрія спільно зіграти виставу за мотивами творчості Тараса Шевченка на сцені Прилуцького Міського будинку культури втілилася в життя.

З прилуцьким колективом ми вже знайомі, тож давайте трошки познайомимося з харьківчанами.

Цікава назва театру. Вінора – це джерело, що виносить воду з глибинних пластів землі і разом з нею первинну інформацію про все суще.

Народний театр “ВІНОРА” (театр - студія) грає вистави виключно українською мовою. Засновник театру Зара Довжанська. У 1998 році розпочав роботу з новим керівником Іриною Іванівною Кобзар, актрисою театру ім. Т.Шевченка. За десять років існування театром було відіграно більше 60 вистав, театр неодноразово нагороджували різноманітними дипломами та преміями!

Гра «Вінори» характеризується відкритістю, щирістю, легкістю та насиченістю почуттів. А звучання бандури та барабанів підсилюють ці відчуття.

Актори народної студії «Вінора» – вже сформовані особистості, зі своїм баченням світу та майстерністю передачі почуттів. Впевнені, сміливі, вдумливі творці.

Актори Нового театру тільки починають свій творчий шлях, роблять перші кроки до театрального Олімпу, але їхня гра вже відрізняється філософським наповненням, любов’ю та відкритістю до глядача.

І разом ці два колективи - це могутній та сильний тандем, здатний розворушити глядача, змусити його глибше зазирнути в глибини шевченкової філософії життя.

Прилучани отримали величезне задоволення від вистави, харьківчани ж були вражені реакцією та моральною підтримкою залу. Тому можна говорити, що обидві сторони будуть зацікавлені у подальшій співпраці. Чекаємо на зустрічі з акторами Нового театру та Вінори, а також новими виставами у їх виконанні.

Фото з вистави
 07.01.2009

Нова галерея

Зима2009

 07.11.2008

Моя подорож до Польщі, Чехії. Люксембургу та Франції

Нещодавно повернулася з Євротура. За 10 днів подорожуючи комфортабельним автобусом відвідала Польщу, Чехію, Люксембург та Францію.


Розказуючи про цю мандрівку колегам та друзям, всі дивуються, як я можу так подорожувати, адже це дуже важко - 2 нічних переїзди і постійні походеньки... Але, скажу я вам, нормально. Хіба краса Ейфелевої вежі чи Злати Прагі не варта таких "мук"

Хоча цього разу в перший день своєї поїздки я була м*яко кажучи не в настрої. Краків зустрів нас холодним пронизливим вітром. Розглядаючи його краєвиди, я постійно думала" Боже, та навіщо я погодилася на цей тур -восени, коли краще сидіти в теплі і добрі і дивитися телепередачу "навколо світу". Та останній раз я оце так їжджу"

Але... наступного дня вже рідна Прага (бо я там була минулої осені) з її дивовижною архітектурою та доброзичливими жителями, тепла сонячна погода зробили свою справу. І моє серце та душа відтаяли. Настрій одразу покращився і я знову насолоджувалася Карловим мостом, Собором святого Віта, Пражським Градом та величними астрологічним годинником на Старомістській площі.

Люксембруг. ЦІкаве місто, одна зі столиць Європейського Союзу, де розташовані європейські суди. Місто, де мінімальна зарплата складає 1,5 тисячі євро, а працівники більш вищого рангу отримують 15-24 тис євро.

В пам*яті залишилися надзвичайно гарні мальовничі краєвиди та таємнича музика органу.

Але ще все попереду. Їдемо до Франції. Згадую про Колю Поросятенка, який на період мого євротуру втік в гори пишу смс-ку і отримую відповідь -"Та що там Люксембруг". Ось побачиш Париж...."

Кажуть, "побачити Париж і померти". Але, чомусь такого відчуття в мене не було. Інші люди все життя мріють там побувати, а я, і не мріючи, вже його бачу з вікна нашого автобуса.

Знаменита Ейфелева вежа. Наче нічого своєрідного вдень і така велич вночі, коли вежа підсвічується синім кольором з золотими зірками в тон з прапором Євросоюзу.

А ось і Тріумфальна арка. Чомусь думала, що це щось схоже на арку біля Колізея в Римі. Але ні. Паризька Арка - це набагато величніша споруда

Захоплююся білосніжними скульптурами на фоні золотих дерев саду Тюільрі і мене вже шукають наші гіди, бо треба їхати далі

Лувр... Кажуть, там знаходиться стільки експонатів, що якщо розглядати один 15 сек, то на все потрідно 33 роки. А у анс є всього 3 години. Втомлені, просуваємося залами і вкотре милуємося полотнами Рафаеля, Леонардо да Вінчі та інших великих митців. Головне, побачити 3-х жінок Лувра - Ніку, Мону Лізу і Венеру Мілоську.

Ноги вже не носять, але їдемо далі і знайомимося з мистецтвом Стародавньої Греції, Єгипту, Месопотамії....

Французький Дійснейленд. Не знаю, чи то погода була холодна і туманна, чи то вже були втомлені, але в Італії, в Гарденленді мені сподобалося набагато більше. Якщо буде у вас нагода - порівняйте - який же парк аттракціонів кращий.

Повертаємося через Німеччину до Польщі. Цілу ніч іде дощ. Але ми в теплому салоні і він нам не страшний...

Невеличке польське містечко Пщина. Старовинний замок з багатим інтер*єром та прекрасним осіннім парком з сонячними галявинами, зі ставками, в яких відображається блакитне небо, та жителями і туристами, що прогулються тінистими алеями.

У мене є година вільного часу і я вже збираю осіннє листя, ганяюся за білочкою по кущах і намагаюся сфотографувати кожну дрібничку

Повертаємося на Україну і спускаємося на грішну землю. Вже нема тієї чистоти та благополуччя, культури обслуговування і доброзичливості з боку інших людей. Казка закінчилася, "спускайся, куме, на дно".

Але переглядаючи фото ще не раз буду згадувати свою яскраву, романтичну подорож Європою

якщо буде бажання та час, завітайте до фотогалерей та побувайте у казці


 11.10.2008

У Міському будинку культури відбулася прем‘єра вистави "Маленький принц" За одноіменною казкою Антуана де Сент Екзюпері"

Не вистачає слів, щоб описати всі емоції від побаченого і пережитого. Грандіозно, неповторно, захоплююче і хвилююче. Майстерна режисура і постановка, професійне поєднання хореографії, звуку та світла, занурили нас у світ людських почуттів та переживань, а щира дитяча гра змусила заглибитися у філософію життя.


Порівняно зі складним Шевченком, який, на мою думку, був сприйнятий невеликою кількістю прилучан, Маленький принц збільшив кількість прихильників театрального мистецтва. Ніхто в залі не залишився байдужим, свідчення тому – бурні оплески під час вистави.

Рекламуючи виставу серед своїх знайомих особисто я переживала –як сприймуть її маленькі діти, бо колеги запитували, чи брати дітей. „Які діти, адже Маленький принц –це складний філософський твір”, - думала я. Але жодна дитина у залі не заплакала, жодна мама не вийшла із залу, через те що дитині скучно, настільки захопливою і для дорослихі для дітей виявилася ця вистава.

Всі ми добре пам’ятаємо фантастичний сюжет цієї казки, яка стала філософською притчею. Маленький принц потрапляє на інші планети, де зустрічається з різними мешканцями Король, який насправді не має над людьми ніякого впливу, географ, що пише книжки про країни, де ніколи сам не бував -

Діти бачать те, чого не бачать дорослі, бо бачать це не очима, а серцем. І дуже добре, що актори Нового театру – діти. Саме вони можуть пробудити в нас глибокі почуття, відкрити нашу душу до змін. Сцена зустрічі Маленького принца і Лиса викликала в мене сльози, настільки душевно вона була зіграна і настільки щиро звучала головна думка з вуст маленьких акторів. „Добре бачить тільки серце. Найголовнішого очима не побачиш. Дорогим стає той, про кого піклуєшся, кому ти віддав душу, кого приручив, краса не зустрічається, вона створюється любов‘ю і якщо ти її створив, ти за неї відповідаєш.”

Стає очевидним, що Новий театр запалює в серцях прилучан іскорки любові до високого мистецтва та бажання долучатися до прекрасного, змушує мислити, співпереживати, сприймати світ серцем і душею.

Я дуже жалкую, що деякі мої знайомі та рідні не змогли прийти на виставу. Але сподіваюся, що невдовзі Новий театр запросить нас ще на один неповторний вечір з Маленьким принцем. Отже, чекаємо з нетерпінням.

Всім акторам Новому театру, талановитому режисеру Артемію та його команді хочеться побажати натхнення, творчої наснаги і витримки. Людина не може прожити без любові та дружби, їй, як чиста джерельна вода, потрібні також поезія, краса, доброта.. Тож хочеться вам побажати, щоб ваші серця і душі завжди були сповнені добром, любов’ю та щирістю, щоб навіть коли ви станете дорослими, ви не втратили своєї дитячої безпосередності та відкритості.

фотоНовини
 13.11.2009
З 03 по 10 листопада відпочивала в Єгипті
Детальну розповідь про мій відпочинок можна прочитати тут Моя подорож до Єгипту та Йорданії


 02.03.2009
‘KOBZAR plays "WWWевчен.come.today". Післямова.
Продовжуючи традицію театральних вечорів, започатковану режисером Нового театру Аrtемієм, напередодні 195 –ої річниці з Дня народження Шевченка прилучани отримали ще один сюрприз - спільний проект Народної студії Вінора (м. Харків) та Нового театру (м. Прилуки), виставу "KOBZAR plays WWWевчен.come.today"


 07.01.2009
Нова галерея
Зима2009


 07.11.2008
Моя подорож до Польщі, Чехії. Люксембургу та Франції
Нещодавно повернулася з Євротура. За 10 днів подорожуючи комфортабельним автобусом відвідала Польщу, Чехію, Люксембург та Францію.


 11.10.2008
У Міському будинку культури відбулася прем‘єра вистави "Маленький принц" За одноіменною казкою Антуана де Сент Екзюпері"
Не вистачає слів, щоб описати всі емоції від побаченого і пережитого. Грандіозно, неповторно, захоплююче і хвилююче. Майстерна режисура і постановка, професійне поєднання хореографії, звуку та світла, занурили нас у світ людських почуттів та переживань, а щира дитяча гра змусила заглибитися у філософію життя.


 Новини докладніше
© 2007-2008 Helen-Design