helen.tim.ua helen.tim.ua На головну сторінку Контакти
Сайт на русском языке Сайт українською

e-mail: helen@tim.ua

ICQ: 372951295


Наше опитування:
Чи подобається Вам наш сайт?

Дуже подобається!
Хороший сайт.
Непогано.
Не подобається.
Жах якийсь, а не сайт!

 Результати

Вход в систему:


Новини
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

 15.06.2008

Змагання з мотокросу

Під патронатом міського голови Ю.В.Беркута та за підтримки ЗАТ «Прилуцький м’ясокомбінат», ринку «Привіз», таксі «Ямщик», ТОВ «Каір», «Вікна-пласт» відбулися змагання з мотокросу на мототрасі Горова Білещина. Організатором змагань виступила Прилуцька міська рада та ФСТ «Спартак» /голова Петро Дяченко/. Фотозвіт
 08.06.2008

У славнозвісній гетьманській столиці - Батурині відбулось традиційне козацьке свято

Народні депутати, керівництво обласної адміністрації та місцевої влади, представники козацтва, громадських і національно-патріотичних політичних партій та всі небайдужі свідомі українці зібралися разом на великому козацькому святі в гетьманській столиці на Чернігівщині.

Урочистості розпочалися ходою та покладанням квітів біля пам‘ятного знаку жертвам Батуринської трагедії 1708 року, Кургану слави, каплички «Остання Тарасова дорога» та пам’ятника «Скорботна мати – України».

Потім відбувся святковий концерт, який розпочався дивовижним дефіле музикантів військово-музичного центра сухопутних військ ЗСУ.

На сцені виступили найкращі творчі колективи та виконавці з обласного центру: духовий оркестр, ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, окремі виконавці – заслужений артист України Володимир Гришин, композитор, заслужений артист України Микола Збарадський, лауреат Всеукраїнських пісенних конкурсів Тетяна Олійник, лауреати міжнародних конкурсів Сергій Сулімовський та Віктор Кожан, солісти філармонійного центру фестивалів та концертних програм Іван Круш, Наталія Линицька, Іванна та Ніна Коцур, солісти естради Юлія Венська, Ольга Печко, Євген Мацак учасники Чернігівської дитячої спортивної школи, артисти обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка, заслужені артисти України Валентин Судак та Ірина Одинцова, артисти Діна Лобур, Влад Лещенко, Альберт Лукашов, артисти балету театру, аматорські колективи Бахмацького району.

Всі присутні на святі мали нагоду оглянути виставки майстрів народної творчості навчально-методичного центру культури і мистецтв, Чернігівського обласного історичного музею ім. В.Тарновського «Я козачка твоя», на виставку управління культури і туризму облдержадміністрації «Чернігівщина туристична запрошує». Також були представлені дитячий та козацькі курені
 07.06.2008

У МБК в рамках Всеукраїнського тур у відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди та народного артиста Анатолія Паламаренка з концертною програмою "Духовні скарби Полтавщини".Ініціатор та організатор туру — Полтавське земляцтво міста Києва. До його проведення також долучилися земляцтва усіх інших областей України, в яких пройдуть концерти. Генеральний партнер туру — Національна палата міжнародного співробітництва.

Капела, що у цьому році відзначає свій 90-річний ювілей, тісно пов‘язана з Полтавщиною, у її репертуарі близько 100 творів полтавських композиторів. Саме з них і складається програма "Духовні скарби Полтавщини".

Супровід капели створює неповторну атмосферу звучання поезії полтавських авторів у виконанні метра української сцени, Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста України Анатолія Паламаренка.

Тур охопить усі регіони України і пройде 16-ма містами: Рівне, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Суми, Чернігів, Харків, Луганськ, Полтава, Черкаси, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Миколаїв, Херсон. Фінальний концерт відбудеться 2-го листопада у місті Києві. Фотозвіт


 01.06.2008

Міжнародний день захисту дітей

По всьому місту пройшли заходи до Міжнародного дня захисту дітей Фотозвіт
 31.05.2008

По місту пролунали останні дзвоники.

Фотозвіт з Останнього дзвоника в 14 школі, а також моя поїздка з вчителями 14 школи до Качанівки тут >>>>

Новини
 13.11.2009
З 03 по 10 листопада відпочивала в Єгипті
Детальну розповідь про мій відпочинок можна прочитати тут Моя подорож до Єгипту та Йорданії


 02.03.2009
‘KOBZAR plays "WWWевчен.come.today". Післямова.
Продовжуючи традицію театральних вечорів, започатковану режисером Нового театру Аrtемієм, напередодні 195 –ої річниці з Дня народження Шевченка прилучани отримали ще один сюрприз - спільний проект Народної студії Вінора (м. Харків) та Нового театру (м. Прилуки), виставу "KOBZAR plays WWWевчен.come.today"


 07.01.2009
Нова галерея
Зима2009


 07.11.2008
Моя подорож до Польщі, Чехії. Люксембургу та Франції
Нещодавно повернулася з Євротура. За 10 днів подорожуючи комфортабельним автобусом відвідала Польщу, Чехію, Люксембург та Францію.


 11.10.2008
У Міському будинку культури відбулася прем‘єра вистави "Маленький принц" За одноіменною казкою Антуана де Сент Екзюпері"
Не вистачає слів, щоб описати всі емоції від побаченого і пережитого. Грандіозно, неповторно, захоплююче і хвилююче. Майстерна режисура і постановка, професійне поєднання хореографії, звуку та світла, занурили нас у світ людських почуттів та переживань, а щира дитяча гра змусила заглибитися у філософію життя.


 Новини докладніше
© 2007-2008 Helen-Design