helen.tim.ua helen.tim.ua На головну сторінку Контакти
Сайт на русском языке Сайт українською

e-mail: helen@tim.ua

ICQ: 372951295


Наше опитування:
Чи подобається Вам наш сайт?

Дуже подобається!
Хороший сайт.
Непогано.
Не подобається.
Жах якийсь, а не сайт!

 Результати

Вход в систему:


Про мене!
Привіт усім!

Мене звати Олена і я рада вас вітати на своєму сайті!

Цей веб-ресурс не є чимось серйозним. Це моя друга спроба створення сайтів. Першим був сайт ЗОШ№14, де я працювала. http://www.school14.tim.ua

На сторінці Я і моя сім'я Ви трохи більше дізнаєтеся про мене, мою сім'ю та моїх друзів.

Сторінка Захоплення розкаже про мої інтереси та уподобання. Серед них - фотографія, подорожі, збирання грибів та в'язання.

На сторінці Корисні посилання є адреси Прилуцьких інтернет-ресурсів, серед яких посилання на сайти шкіл міста, розважальних сайтів та порталів нашого міста, а також інша корисна інформація.

Ласкаво прошу до фотогалереї , де Ви зможете насолодитися чудовими фотографіями різної тематики. На сьогоднішній день я маю 46 галерей, серед яких 16 про Прилуки та події нашого міста, 6 про інші міста України, 13 галерей про міста ближнього зарубіжжя (Санкт-Петербург) та Західної Європи (Чехія, Прага) та 11 галерей про природу.

Залишити свій відгук про цей сайт Ви можете у гостьовій книзі . Буду рада почути Вашу думку з приводу побаченого тут.

До Вашої уваги також форум, де можна обговорити будь-яку тему

Особлива подяка Олексію Саковському (o-design) та Ігорю Товкуну (ІСП ТІМ) за допомогу у створенні сайту, а також усім, хто надавав будь-яку підтримку

» Схуднути на 35 кг. Історія мого успіху!!!
Новини
 13.11.2009
З 03 по 10 листопада відпочивала в Єгипті
Детальну розповідь про мій відпочинок можна прочитати тут Моя подорож до Єгипту та Йорданії


 02.03.2009
‘KOBZAR plays "WWWевчен.come.today". Післямова.
Продовжуючи традицію театральних вечорів, започатковану режисером Нового театру Аrtемієм, напередодні 195 –ої річниці з Дня народження Шевченка прилучани отримали ще один сюрприз - спільний проект Народної студії Вінора (м. Харків) та Нового театру (м. Прилуки), виставу "KOBZAR plays WWWевчен.come.today"


 07.01.2009
Нова галерея
Зима2009


 07.11.2008
Моя подорож до Польщі, Чехії. Люксембургу та Франції
Нещодавно повернулася з Євротура. За 10 днів подорожуючи комфортабельним автобусом відвідала Польщу, Чехію, Люксембург та Францію.


 11.10.2008
У Міському будинку культури відбулася прем‘єра вистави "Маленький принц" За одноіменною казкою Антуана де Сент Екзюпері"
Не вистачає слів, щоб описати всі емоції від побаченого і пережитого. Грандіозно, неповторно, захоплююче і хвилююче. Майстерна режисура і постановка, професійне поєднання хореографії, звуку та світла, занурили нас у світ людських почуттів та переживань, а щира дитяча гра змусила заглибитися у філософію життя.


 Новини докладніше
© 2007-2008 Helen-Design